آیا تا به‎حال به این موضوع اندیشیده‎اید که برای برقراری ارتباط با دنیا، تنها چهار راه وجود دارد که ما بر اساس همین چهار روش طبقه‎بندی و ارزش‎یابی می شویم!!!

  • کاری که می‎کنیم،
  • جوری که به دنیا نگاه می‎کنیم،
  • آنچه می‎گوییم،
  • آنگونه که آن را می‎گوییم.

  مغز به محض دیدن لبخند انسان دیگری،فرد را به تقلید وا می دارد و مسری بودن خنده،خود گویای نیاز بدن به آن،برای بالا بردن آستانه ی تحمل در برابر مشکلات است.

  همیشه لازم نیست خنده در پی شادی باشد،گاهی باید خندید تا شادی به دنبالش بیاید.یک کردار ساده می تواند انسان و دنیای پیرامونش را متحول کند و لبخند موجب میگردد شخص دچار جذابیت شود.

  خشم مثل اسید می ماند و روی هرچه که ریخته شود،به آن آسیب خواهد رساند.(مارک تواین)

  "فریاد زدن"بخشی از زندگی هر انسانی بر کره ی زمین است، چرا که هرکس حتی برای یک بار هم که شده واکنش فریاد را از خود بروز دادهاست، و اما برخی از افراد دائم در حال فریاد زدن می باشند.

  انسان بسیاری از اشتباهات خود را تکرار می کند تا بدانجا که احساس ناامیدی به سراغ او می آید،زیرا می پندارد این اتفاق ها به سبب مشکل شخصیتی اوست و هیچ اراده ای از دست او ساخته نیست،اما دلیل تکرار مشکلات آن است که فرد از یک تکنیک حل مسئله ی موثر استفاده نمی کند.

  افراد موفق در تصمیم گیری،گزینه های پیش روی خود را تحلیل کرده و خردمندانه گزینه ای را انتخاب می نمایند؛اما گاهی گزینه ی مشخصی وجود ندارد، در این زمان لازم است تا در هنگام انتخاب فرایندی نوین،گزینه های تازه ای را خلق کرد.

  تمامی ارکان در جهان، دارای ارتعاش می باشند،هرچه را که می توان دید،هر آچه را که می توان شنید  و لمس کرد،زیرا پیوسته در حال جنبش است و اگر هم به قدری به ان نزدیک شد که در حوزه ی ارتعاشی آن قرار گرفت، دانسته و یا ندانسته، انسان تحت تاثیر آن قرار خواهد گرفت.

  گاهی انسان می پندارد که در جمع حضور پذیرفته نشده ای دارد و گویی از سیاره ای دور به زمین پرتاب گشته و یا حتی وصله ی ناجوری در یک جمع هست.

  گاهی اوقات به جهت آنکه هم رنگ جماعت شود، سعی بر آن داشته تا خود را در ارتباط موضوعات آن جمع مشتاق نشان دهد.

  صفحه1 از3

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون سخنوران می باشد.

  Please publish modules in offcanvas position.