Thumbnail   برای همه ما این موضوع پیش آمده است که هنگام مذاکره برای فروش یک کالا می خواهیم تخفیف بدهیم اما نمی دانیم بهترین و مناسب ترین الگوی تخفیف دادن چیست؟ آیا به خاطر دارید که تا امروز با چه الگویی این کار را انجام داده اید؟ در این مقاله به تحلیل و بررسی  الگوهای تخفیف می پردازیم.
  Thumbnail     موفقیت در برقراری ارتباط موثر  و مذاکره موفق جهت دستیابی به اهداف معین و مشخص، به حدی دارای اهمیت است که از هیچ موضوعی که در این مسیر اثر گذار است نمی توان به سادگی عبور کرد. عوامل محیطی  مانند جذابیت، رنگ، نور، بو و دما بر روی رفتار تعاملی و ارتباطی افراد تاثیر می گذارد. توجه به این عوامل و بررسی آن ها، باعث می شود شما یک گام جلوتر از دیگران حرکت کنید.
  Thumbnail     چگونگی لباس پوشیدن ما اطلاعات بسیار زیادی به دیگران می دهد. نوع پارچه، رنگ، بافت و نحوه پوشش اندام ها، پیام ها و پیغام هایی را در مورد نوع تفکر، سلایق، ارزش ها، نوع تعامل با دیگران، اهداف و آرمان هایمان را در اختیار دیگران قرار می دهد. قسمت عمده ای از این پیام ها به صورت ناخودآگاه منتقل می شوند. وقت شما با کسی ملاقات می کنید، با توجه به اینکه چه لباسی و با چه مشخصاتی پوشیده است، احساس و ادراک معینی نسبت به شخص پیدا می کنید. این پیام های غیرکلامی به صورت اتفاقی و تصادفی منتقل نمی شود.  اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که افراد...
  Thumbnail   سبک و متدهای چیدمان اثاثیه و فاکتورهای محیطی مانند نور، دما و بو، پیام های متفاوتی را منتقل می کنند. در این مقاله ابتدا به بررسی تاثیر شکل میزها، سپس نحوه چیدمان صندلی ها و بعد از آن به بررسی موضوع چیدمان اداری و تاثیر و ارتباط آن با تعاملات حرفه ای و اجتماعی خواهیم پرداخت.
  Thumbnail   در دوران نوزادی مادرها زمانی که فرزندشان را در آغوش میگیرند، ضربه هایی هم با کف دست به پشت نوزاد می زنند. ریتم این ضربات معمولا با میزان ناآرامی های کودک تنظیم می شود. هر چه کودک بی قرارتر می شود تعداد و شدت ضربه ها هم بیشتر می شود. ضربه زدن به پشت کودک این پیام را منتقل می کند که همه چیز روبراه است و جای نگرانی نیست. اگر لازم باشد من محکم تو را در آغوش می گیرم. این حرکت بعدها در بزرگسالی هم استفاده می شود، البته این بار بدون در آغوش گرفتن. در دوران کودکی ضربه فقط به پشت زده می شود در حالی که در دوران...
  Thumbnail     لمس کردن یکی از نخستین و بنیادی ترین شکل ارتباط است. انسان ها از طریق لمس کردن یکدیگر، پیام های مختلف و متفاوتی ارسال می کنند. انسان قبل از برقراری هرگونه ارتباط، لمس کردن را آموخته است. گرفتن دستان یکدیگر، لمس بازوها، در آغوش گرفتن، بوسه، ضربه زدن با کف دست و موارد دیگر از جمله ارتباطات لمسی است که در این مقاله مورد بحث و بررسی قرار می دهیم.برخی از نواحی بدن ما حساس تر هستند و برخی دیگر حساسیت کمی دارند. به طور مثال آرنج، وسط کمر از حساسیت کمتری برخوردار هستند و دست، بازو، پا، گردن، لب ها و صورت قسمت های حساس هستند و از آن جا که این اعضا دائما در...
  Thumbnail     شما موی مردان را در حالت های مختلفی مانند موی دم اسبی، سر تاس، موی بور لخت، موی فرفری، موی روغن زده، ته ریش، ریش بلند و پرپشت، ریش پروفسوری، موی جوگندمی تصور کنید و یا موی زنان را به صورت های گوناگون مانند موی بلوند، موی مشکی، موی قهوه ای، موی بسته شده روی سر، موی فر باز و بلند، موی لخت تا روی شانه ها و موی دم اسبی تصور کنید. اولین ویژگی هایی که از این افراد به ذهن شما خطور می کند، کدام است؟
  Thumbnail   بسیاری از خردمندان عرصه مذاکرات معتقدند مذاکره یعنی امتیاز دادن و امتیاز گرفتن. مهارت چگونگی دریافت و پرداخت امتیاز در مذاکره اهمیت فوق العاده ای دارد. اگر شما امتیازات را به جا و در زمان مناسب خرج نکنید، در مذاکره شکست می خورید.

  دوره های اموزشی سخنوران

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کانون سخنوران می باشد.

  Please publish modules in offcanvas position.