موسسه سخنوران ، بنیانگذار آموزش سخنرانی و ارتباط کلامی امروز دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶
رادیو  سخنوران
شبکه سخنوران
پیوند ها
دوره های آموزش حضوری

آموزش حضوری

مشهورترین و متداولترین نوع  آموزش در دنیا روش آموزشی کلاسیک برگزاری دوره­ های آموزش حضوری است. روشی که هنوز هم حتی با وجود رشد و گسترش راه های نوین آموزشی بالاترین و بیشترین اثرگذاری را دارا می­ باشد. این نوع آموزش در مرکز تخصصی سخنوران با تکیه بر اصل بسیار مهم آموزش عملی صورت می­ پذیرد. در واقع هیچ­کدام از دوره­ های آموزشی «سخنوران» تا به امروز بدون کارگاه عملی نبوده است چرا که اعتقاد ما بر این است که فن سخنوری و ارتباطات و به طور کلی هر آنچه که فن محسوب می ­شود باید در عمل آموخته شود و تا آموخته­ ها تبدیل به تجربه نشوند کوششی باطل خواهد بود و با دفتر سیاه کردن کسی سخنران و صاحب بیان قدرتمند نمی­ شود.

اصلی­ ترین و مهم ­ترین دوره­ ی آموزش حضوری در مجموعه­ ی سخنوران دوره­ ی آکادمـی تخصصی سخنـوران می­ باشد که با هدف آموزش تمامی مهارت های کاربردی ارتباطات در انواع مختلف برگزار می­ گردد تا هر فرد پیشرو و مترقی بتواند با حضور در این دوره ­ی ویژه­ ی آموزشی، کلیه­ ی نیازهای ارتباطی خود را مرتفع سازد.

در این دوره تمام موارد به صورت تخصصی از ابتدایی ­ترین مشکل به هنگام سخنوری (اضطراب به هنگام سخن گفتن) تا عالی­ترین سطح ارتباطات کلامی (مذاکره، فروش، مناظره) آموزش داده می­ شود.

این دوره طی 44 جلسه آموزشی (یک روز در هفته بمدت 3 ساعت، در طول زمانی 22 هفته) برگزار می ­شود.

 

 
 

دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک،خیابان ملاصدرا،خیابان شیراز جنوبی،خیابان برزیل غربی،پلاک 136 - تلفن:88041297

شعبه کرج: میدان شهدا، خیابان شهید مانی، خیابان فروغی، مجتمع فانوس، طبقه دوم، واحد4  - تلفن : 32217738

ایمیل :  info@Sokhanvaran.Org

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه سخنوران می باشد .        طراحی سایت